جدیدترین نقشه خطوط مترو تهران 97 خطوط 1 تا 7 به صورت عکس

جدیدترین نقشه خطوط مترو تهران 97 خطوط 1 تا 7 به صورت عکس

جدیدترین نقشه 97 خطوط 1 تا 7 به صورت عکس

 مترو وسایل نقلیه ای است که در شهر بزرگ تهران به وفور از آن استفاده می شود. مترو در این شهر شامل قطار های شهری و همینطور شرکت راه آهن تهران می باشد. تا چند وقت پیش تعداد خطوط مترو ها 5 تا بود اما در سال 97 دو خط دیگر اضافه شده است. و در سال های بعدی توسعه نیز خواهند یافت.

 

 

خطوط مترو تهران 97

 

لازم به ذکر است 5 خط این خطوط در داخل شهر و دو خط دیگر برون شهری خواهد بود. گفتنی است که تعداد واگن های فعال برای تردد راحت تر مردم به 1000 رسیده است. این یعنی در طول یک روز میانگین 3 میلیون مسافر در حال جابجایی هستند.

 

از زمانی که تعداد خطوط به عدد 7 ارتقا پیدا کرده است تخمین زده شده است که جابجایی مسافران از 30 دقیقه به 10 دقیقه کاهش خواهد یافت. شایان ذکر است که با افتتاح خط 7 مترو؛ طولانی ترین مترو در تهران بازگشایی شده است.

 

 

دانلود نقشه مترو تهران 97

 

لازم به ذکر است که خط 7 مترو از شهرک امیرالمومنین آغاز می شود و به تقاطع بزرگراه شهید نواب صفوی می رسد و با یک تغییر مسیر به میدان بوستان مواجه خواهد شد.

 

همچنین مسئولین در نظر دارند که خط 7 مترو را در ماه ها و یا سال های آینده توسعه دهند. به طوریکه از میدان بوستان تا بزرگراه شهید باکری ادامه دار خواهد شد. همانطور که اطلاع دارید این مسیر دارای حدودا 5 کیلومتر تونل و سه ایستگاه می باشد.

 

 

عکس نقشه مترو تهران

 

حال اگر هر یک از شما عزیزان بخواهید میسر های این خطوط را با دقت بیشتری داشته باشید و در جریان اینکه چه مسیر هایی از تهران و شهر های اطرافش شامل طرح مترو می شود؛ باشید، توصیه می کنیم تصویر زیر را در گوشی خود save و استفاده کنید.

 

 

 


The post appeared first on .

جدیدترین نقشه خطوط مترو تهران 97 خطوط 1 تا 7 به صورت عکس

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *