معرفی بهترین سایت کوتاه کننده لینک گوگل خارجی goo.gl

معرفی بهترین سایت کوتاه کننده لینک گوگل خارجی goo.gl

معرفی بهترین سایت خارجی goo.gl

 از محصولات گوگل است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید لینک های دلخواه خود را به کوتاه ترین حالت ممکن تبدیل کرده و در شبکه های مختلف اجتماعی به اشتراک بگذارید. البته به جز گوگل سایت های دیگری وجود دارند که این قابلیت را دارا هستند. از ویژگی های خوبی که این گونه کوتاه کننده لینک ها به شما می دهند، این است که می توانید تعداد دفعات کلیک و حتی تعداد بازدید های آن را مشاهده کنید.

 

 

کوتاه کننده لینک تلگرام

 

برای استفاده از کوتاه کننده لینک گوگل ابتدا باید یک اکانت گوگل یا همان جیمیل داشته باشید. اگر ندارید بسازید. سپس وارد سایت http://goo.gl شوید. در قسمتی که کاملا مشخص است لینک دلخواه خود را وارد کنید و سپس بر روی گزینه Shorten URL بزنید. در قسمت راست لینکی خیلی کوتاه به شما داده می شود که می توانید در هر جایی که لازم دارید به اشتراک بگذارید.

 

از دیگر سایت هایی که این قابلیت را در اختیار شما قرار خواهند داد. سایت Bitly است. به جرات می توان گفت که این سایت از محبوب ترین سایتها در این زمینه است. البته این سایت محدودیت هایی هم دارد اما در ماه 10000 لینک سایت غیر مارک را کوتاه کردن کم نیست. برای رفتن به این سایت کافی است عبارت Bitly را در گوگل سرچ کنید.

 

 

کوتاه کننده لینک یون

 

سایت بعدی که می توانید برای کوتاه کردن لینک ها از آن کمک بگیرید. سایت TinyURL است. این سایت هم مانند سایت Bitly بسیار معروف است. برای دسترسی به این سایت عبارت TinyURL را در گوگل سرچ کنید. البته این سایت آمار کلیک و بازدید را در اختیار شما قرار نخواهد داد.

 

از دیگر سایت های خارجی برای کوتاه کردن لینک می توان به سایت Ouo.io اشاره کرد. این سایت علاوه بر کوتاه کردن لینک به شماجهت داتن درآمد هم کمک می کند. به این صورت که اگر بازدید کننده ای بر روی لینک کوتاه شده توسط ما کلیک کند قبل از باز شدن صفحه ی اصلی تبلیغی را مشاهده می کند که به ازای دیدن هر تبلیغ مبلغی به حساب کاربری شما واریز خواهد شد.

 

 

کوتاه کننده لینک bit

 

اگر به دنبال کوتاه کننده ای شبیه کوتاه کننده گوگل هستید به سایت bit.do مراجعه کنید. کار کردن با این سایت بسیار آسان است که چیز خاصی ندارد. قابلیت سفارشی سازی لینک ها هم در این سایت به شما داده می شود.

 

اگر نیاز به کد QR دارید به سایت soo.gd مراجعه کنید. این سایت علاوه بر لینک کوتاه شده، کد QR را هم برای تان ساخته و در اختیارتان قرار می دهد. این سایت در گوشی های اندروید به خوبی قابل استفاده است.

 


The post appeared first on .

معرفی بهترین سایت کوتاه کننده لینک گوگل خارجی goo.gl

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *