85 مدل کفش جدید مجلسی اسپرت دخترانه و زنانه رنگ سال 2018

85 مدل کفش جدید مجلسی اسپرت دخترانه و زنانه رنگ سال 2018

85 جدید مجلسی اسپرت دخترانه و زنانه رنگ سال 2018

هنگامی که نوبت به خرید کفش می رسد انتخاب بین چندین گزینه تصمیم گیری را بسیار مشکل می کند. زیرا در میان تنوع مدل ها و رنگ ها و انتخاب کفشی که با لباس ها و نیاز شما متناسب باشد کار ساده ای نیست. مدل کفش زنانه مجلسی و مدل کفش اسپرت دخترانه را همراه با راهنمای انتخاب یک کفش مناسب و یک خرید موفق را برای شما بانوان شیک پوش قرار داده ایم.

 

 

جدید مجلسی زنانه دخترانه

 

انتخاب کفش مناسب با شرایط ، نوع پوشش ، محل مورد استفاده و … نیازمند دقت و توجه به نکاتی دارد که یادگیری آنها خالی از لطف نیست. دقت کنید که بهترین زمان برای خرید کفش پایان روز می باشد زیرا در طول روز پاها فشار و دمای زیادی را تحمل می کنند و پایان روز مناسب ترین زمان برای تشخیص سایز پاها می باشد.

 

 

کفش پاشنه بلند : کفش های پاشنه بلند اندام شما را زیباتر نشان می دهد اما کفش پاشنه بلند را نمی توان در هر شرایط و با هر لباسی پوشید. کفش پاشنه بلند برای لباس کوتاه مناسب نیست و بلندی لباس ، دامن و مانتویی که با کفش پاشنه بلند می پوشید باید تا زانوها باشد. هرچه پاشنه کفش ارتفاع کمتری داشته باشد به نسبت آن لباس نیز می تواند کوتاهتر باشد.

 

 

درست است که کفش پاشنه بلند شما را قد بلند و کشیده تر نشان می دهد اما اگر ارتفاع از حدی بیشتر باشد این موضوع اثر معکوس خواهد داشت بعلاوه اینکه اگر پاها چاق و کوتاه باشد این موضوع را تشدید می کند. مناسب ترین ارتفاع برای پاشنه کفش 7 تا 11 سانتیمتر می باشد.

 

 

اگر پاهای شما بزرگ است کفش های پاشنه بلند نوک تیز و پنجه باریک گزینه درستی برای انتخاب نیست زیرا پاها را بزرگتر نشان می دهد. مدل کفش های مربعی و نوک گرد برای پاهای بزرگ مناسب تر هستند.

 

 

در مقوله ی انتخاب رنگ کفش باید توجه کنید که با لباس های شما هماهنگ باشد و دقت کنید که رنگ کفش نباید جدای از ترکیب رنگ لباس هایتان باشد. را می توانید به راحتی انتخاب کنید پس رنگی را انتخاب کنید که با بقیه لباس هایتان همخوانی داشته باشد. اگر لباس شما ساده و به رنگ خنثی است ، یک کفش رنگی و دارای طرح و تزئین می تواند انتخاب مناسبی باشد. و اگر لباس های طرح دار و با رنگ متنوع دارید از کفش های ساده استفاده کنید.

 

 

این نکته را فراموش نکنید که اگر لباس های سرتاپایتان یک رنگ است ، هرگز از کفش های همرنگ با آنها استفاده نکنید و جالب است بدانید که رنگ های خنثی مانند مشکی ، طوسی و کرم از این قانون مستثنی هستند. بجای پوشیدن کفش همرنگ می توانید از رنگ های هم خانواده یا در یک هارمونی رنگی استفاده کنید.

 

 

راهنمای انتخاب مناسب برای فصول مختلف : فصل بهار هوای نا متعادلی دارد و شرایط آب و هوایی از زمستان تا تابستان در آن وجود دارد (بارانی و برفی و…) به همین علت کفش های بهاری ، بوت و صندل همه می توانند از گزینه های انتخابی شما باشند. در تابستان برای مقابله با هوای گرم می توانید از بین صندل ، کفش پشت باز ، کفش جلوباز و کفش های عروسکی و در رنگ های شاد انتخاب مناسبی داشته باشید.

 

 

فصل پاییز همانند فصل بهار هوای نا متعادلی دارد اما تنها یک نکته را مد نظر داشته باشید و آن هم اینکه در این فصل هرگز نمی توانید صندل بپوشید ولی پوشیدن کفش بهاری و زمستانی هیچ اشکالی ندارد. و اما فصل زمستان که هنگام خرید کفش مناسب جهت گرم کردن پاها ، جلوگیری از لغزش و سر خوردن است. کفش های کالج ، کتانی ، بند دار و پوتین از گزینه های انتخابی کفش زمستانی می باشد.

 

 


The post appeared first on .

85 مدل کفش جدید مجلسی اسپرت دخترانه و زنانه رنگ سال 2018

شما احتمالا این مطالب را نیز دوست دارید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *